دکتر مسعود انظاری 4 جراحی بینی 4 جراح بینی گوشتی مردانه در اردبیل
دکتر مسعود انظاری 9 جراحی بینی 9 جراح بینی گوشتی مردانه در اردبیل

جراح بینی گوشتی مردانه در اردبیل

جراح بینی گوشتی مردانه

جراحی بینی گوشتی چیست و این عمل چگونه انجام می شود؟ ایا بینی گوشتی پس از عمل به حالت اولیه خود باز می گردد؟ این سوالات در بین افراد بسیار شایع است و اغلب گمان می کنند، نتیجه ی جراحی بینی گوشتی خوب نخواهد بود. در حالیکه امروزه جراحی بینی گوشتی بسیار حرفه ای و کاملا موفق انجام می شود، ادامه ملب را با سایت دکتر مسعود انظاری همراه باشید.

جراحی-بینی-گوشتی-در-اردبیل

بینی گوشتی چه نوع بینی است؟

قبل  از آنکه درباره نحوه جراحی بینی گوشتی اطلاعات کسب کنیم، باید بدانیم بینی گوشتی چه نوع بینی است؟

بینی گوشتی دارای پوستی ضخیم و دارای غده های چربی زیادی است که اغلب دارای سوراخ های باز نیز می باشد. بینی های گوشتی اکثرا غضروف ضعیفی دارند و قسمت عمده بینی ازپوست و چربی تشکیل شده است.

بینی گوشتی بیشتر در مردان دیده می شود، زیرا آقایان دارای به دلیل هورمون جنسی دارای پوستی چرب هسند، بنابراین بیشتر دارای بینی گوشتی هستند.

جراحی بینی گوشتی در گذشته

در زمان های گذشته، در جراحی بینی گوشتی، قسمت های زیادی از غضروف را خارج می کردند، در نتیجه ممکن ود باوجو فضای خالی در زیر بینی زخم هایی ایجاد شود. بدین ترتیب با تقویت غضروف بینی و تیغه میانی آن سعی بر این شد که نوک بینی تقویت شود.

جراحی همزمان بینی و پلک

 بهترین روش برای خوش فرم کردن بینی گوشتی مردانه

می توان از بهترین روش ها برای جراحی زیبایی بیی گوشتی، جراحیبینی به صورت باز را نام برد. در جراحی بینی به روش بسته، نوک بینی به خوبی دیده نخواهد شد و این نوع عمل را برای جراحی بینی گوشتی اغلب توصیه نمی کنند.

بازگشت حالت اولیه بینی گوشتی بعد از عمل

یکی از رایج ترین سوالاتی که از جراح بینی درباره بینی گوشتی سوال می شود، آن است که بینی گوشتی بعد از عمل به حالت قبل خود باز می گردد. خیر، این یک باور غلط و اما رایج است.

اگر بینی گوشتی نزد جراح خوب با مهارت انجام شود، مطمئنا نتیجه ی آن عالی خواهد شد و پس از گذشت زمان هیچ تغییر اساسی ایجاد نخواهد شد.

چه کسانی نامزد جراحی بینی هستند؟

هر فردی ممکن است نیاز به جراحی بینی داشته باشد، اما علت انجام جراحی بینی ممکن است برای هر فرد متفاوت باشد، برخی از این علل کاملا پزشکی بوده و جراح بینی خود توصیه به انجام جراحی بینی می کند، اما علت دیگری که این روز ها بسیار رایج شده است، جراحی بینی صرفا برای زیبایی است، بنابراین برخی از افراد به علت اینکه بینی بزرگی دارند و یا از فرم و نوک بینی خود راضی نیستند، تصمیم به انام جراحی بینی می گیرند، در ادامه انواع علل جراحی بینی را بیان خواهیم کرد:

   • فردی که دچارشکستگی بینی شده و باید سریعا در صورت نیاز تحت عمل جراحی بینی قرار بگیرد.
   • برخی از افراد دارای مشکلا تنفسی هستند که پزشک اگر تشخیص دهد، با جراحی بینی مشکل رفع می شود، تصمیم به این کار خواهد گرفت.
   • مجموعه ای از افراد هستند که دارای پولیپ بینی هستند.
   • سینوزیت و یا حساسیت هایی که فرد را دچار ناراحتی و مشکل کرده است.
   • جراحی زیبایی بینی تنها به منظور اصلاح فرم بینی.

دکتر مسعود انظاری، متخصص گوش،حلق و بینی و جراح بینی در اردیبل هستند، جهت ارتباط و مشاوره با دکتر انظاری با شماره ٠٩٠٣٦٤٣٤٠٠٨ تماس بگیرید و یا اینستاگرام ایشان را دنبال کنید.

مراقبت های بعد از جراحی بینی گوشتی

 • مراقبت هایی که بعد از عمل بینی نیاز است به گوشتی و استخوانی بودن بینی مرتبط نیست، اگر جراحی بینی انجام داده اید حتما توصیه هایی که پزشک می کند را رعایت کنید تا نتیجه عمل بینی کاملا موفقیت آمیز باشد.
 • هنگام استراحت، زیر سر خود را از حالت معمول بالاتر بگذارید بدین منظور می توان با قرار دادن یک بالشت اضافی زیر سر این حالت را ایجاد کرد.
 • از خوردن غذاهایی که نیاز به جویدن دارد بعد از جراحی بینی، پرهیز نمایید، بنابراین توصیه می شود غذاهای نرمکه نیاز به جویدن ندارد را مصرف کنید.
 • دارو ها و پماد های شستشویی که تجویز شده را به موقع و مرتب مصرف کنید.
 • در زمان های مقرر به پزشک مراجعه کنید برای بررسی وضعیت بینی و یا چسب زدن.
 • از ایجاد فشار به بینی پرهیز نمایید، برای مثال ممکن است حمل و بلند کردن جسم سنگین، فین کردن و یا دست کشیدن روی بینی به بینی فشار وارد کند که باید از این موراد پرهیز نمایید.

 

برچسب ها:
مقالات مرتبط
جراحی بینی طبیعی در اردبیل

جراحی بینی طبیعی در اردبیل

قبل از اینکه به توضیحی در مورد جراحی بینی طبیعی بپردازیم باید اشاره کنیم که آنچه چهره را با المان های زیبای...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + بیست =

تماس با پزشک