دکتر مسعود انظاری 4 جراحی بینی 4 عمل بینی طبیعی زنانه در اردبیل
دکتر مسعود انظاری 9 جراحی بینی 9 عمل بینی طبیعی زنانه در اردبیل

عمل بینی طبیعی زنانه در اردبیل

عمل بینی طبیعی زنانه

یک مسئله ی بسیار مهم درباره جراحی بینی وجود دارد که اغلب افراد نسبت به آن غافل هستند، زمانی که افراد درخواست جراحی بینی طبیعی دارند، در واقع اینکه بینی طبیعی باشد یا خیر یک امر کاملا ذهنی است. زیرا در حقیقت بینی به همان صورت که هست طبیعی است، بنابراین زمانی که جراحی انجام می شود از حالت طبیعی قبلی خود خارج می شود، بنابراین نمی توان یک فرم مشخص را کاملا طبیعی و باقی فرم ها را غیر طبیعی فرض کرد ، اما واقعا بینی طبیعی چه نوع بینی است؟ فرم بینی طبیعی چگونه است؟ عمل بینی طبیعی زنانه چه نوعی است؟ در ادامه مطلب سایت دکتر مسعود انظاری، درباره نحوه جراحی بینی طبیعی زنانه و مراقبت های آن خواهیم دانست، با ما همراه باشید.

جراحی-بینی-طبیعی-زنانه-در-اردبیل

جراحی بینی طبیعی زنانه

زمانی که فردی  درخواست بینی طبیعی می کند در اکثر مواقع منظور آن است که تمایل دارد بینی فرم ویژه ای پیدا نکرده و تنها مشکلات و نواقص آن برطرف شود به صورتی که برای مثال اگر خانمی قوز بینی داشته باشد، ممکن است از جراح بینی درخواست کند تنها قسمت برآمدگی بینی برطرف شود و تغییرات دیگری در دیگر نواحی مانند سربالا شدن بینی، کوتاه شدن آن و.. ایجاد نشود.

سپتورینوپلاستی در اردبیل

دلایل انجام جراحی بینی طبیعی

  • امروزه اکثر افراد تمایل به انجام جراحی بینی طبیعی دارند، یکی از دلایل تمایل به انجام این نوع از جراحی بینی، آن است که بینی حالت مصنوعی و یا عروسکی پیدا نکند.
  • یکی دیگر از دلایل تمایل به انجام جراحی بینی طبیعی، آن است که کسی متوجه انجام جراحی بینی نشود.
  • برخی نیز، تنها تمایل دارند بینیشان بدون نقص بوده و اما فرم ویژه ای نداشته باشد.
  • عده ای هم هستند که تنها به علل درمانی تصمیم به جراحی بینی می گیرند که در این مواقع ممکن است تنها نواقص ظاهری بینی در حین عمل در صورت تمایل بیمار برطرف شود.

چگونه می توان طبیعی ترین فرم بینی را بست آورد؟

نخستین و مهم ترین تصمیمی که قبل از انجام جراحی بینی طبعیی زنان باید داشته باششد، انتخاب جراح مناسب ،متبحر و مسلط است. زیرا عواملی همچون سابقه انجام تعداد جراحی های بینی، میزان تسلط جراح بر حوزه جراحی بینی و..در نتیجه نهایی بعد از جراحی بینی بسیار موثر است، بنابراین در ابتدا یک جراحی بینی خوب رابرای انجام جراحی بینی طبیعی انتخاب نمایید.

دکتر مسعود انظاری، متخصص گوش،حلق و بینی و جراح بینی در اردیبل هستند، جهت ارتباط و مشاوره با دکتر انظاری با شماره ٠٩٠٣٦٤٣٤٠٠٨ تماس بگیرید و یا اینستاگرام ایشان را دنبال کنید.

مشاوره قبل از انجام جراحی بینی طبیعی

زمانی که به جراح بینی خوبی مراجعه می کنید، قبل از هر گونه اقدامی در ابتدا از شما میخواهد در باره تمایل و درخواست های خود برای انجام نوع جراحی بینی صحبت خواهید کرد.

پس از آنکه ترجیحات شخصی خود را برای نوع فرم بینی بیان کردید، پزشک نیز باتوجه به تخصص، تجریه، نوع فرم صورت، نوع فرم اصلی بینی و.. نظر خود را برای جراحی بنیی به بیمار خواهد گفت.

در نهایت برای انجام  نوعی ازجراحی بینی، به اتفاق نظر خواهند رسید.

عناصر یک بینی طبیعی

تناسب میان فرم و اندازه صورت با اندازه بینی،اگر بخواهیم به صورت کلی بیان کنیم، زمانی که بینی در طول صورت، در مرکز قرار بگیرد.بنابراین یک جراح بینی مسلط و خوب، بر اساس جنسیت، نژاد، ویژگی های صورت، فرم و اندازه صورت و.. بین متناسب با فرم صورت را تعیین می کند و این نوع از بینی، طبیعی ترین حالت خواهد بود.

برای مثال ممکن است فردی اندازه صورتش بزرگ بوده و تمام اعضای صورتش نیز دراندازه بزرگ است، بنابراین این شخص اگر یک بینی کوچک و یا فانتزی داشته باشد، مسلما بسیار غیر طبیعی و نامناسب خواهد شد، بدین صورت بهتر است افراد مطابق با فرم صورت و دیگر ویژگی های ذکر شده، جراحی بینی طبیعی را انجام دهند.

جراحی بینی فانتزی در اردبیل

نتیجه:

همانطور که گفته شد، به طور قاطع نمی توان فرمی را برای جراحی بینی طبیعی در نظر گرفت،  ممکن است فردی یک نوع از بینی را طبیعی بداند و اما فرد دیگر همچنان مشکلاتی را در بینی مشاهده کند. بنابراین بهترین تعریفی که می توان از نع جراحی بینی داشت، این است که زمانی که تنها مشکلات و نواقص بینی با جراحی برطرف می شود  و هیچ فرم و مدل ویژه ای مد نظر نیست، بینی شکل طبیعی خود را تنها بدون هرگونه عیبی حفظ خواهد کرد.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
عوارض خطرناک بعد عمل بینی

عوارض خطرناک بعد عمل بینی

زمانی که از تمامی عوارض بعد از جراحی بینی چه به صورت طبیعی و غیر طبیعی اطلاع داشته باشیم سریعا متوجه آن...

مراقبت های بعد از عمل بینی

مراقبت های بعد از عمل بینی

مراقبت های بعد از عمل بینی بسیار مهم هستند. صرف نظر از روش جراحی در روزها یا هفته های بعد از عمل با ملایمت...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نوزده =

تماس با پزشک