دکتر مسعود انظاری 4 جراحی بینی 4 جراحی ترمیم بینی در اردبیل
دکتر مسعود انظاری 9 جراحی بینی 9 جراحی ترمیم بینی در اردبیل

جراحی ترمیم بینی در اردبیل

جراحی ترمیم بینی

پس از جراحی بینی ممکن است بینی احتیاج به جراحی ترمیم بینی داشته باشد و این جراحی در صورت درخواست بیمار و یا طبق صلاح دید پزشک انجام خواهد گرفت، دراین جراحی اصلاحات کوچک و یا حتی جزئی روی بینی انجام خواهد شد. اما دوره نقاهت و زمان عمل بینی ممکن است کمتر باشد، اما اگر درباره نحوه انجام جراحی ترمیم بینی و مراقبت های بعد از آن اطلاعی ندارید، ادامه مطلب سایت دکتر مسعود انظاری، جراح بینی در اردبیل را دنبال کنید.

جراحی-ترمیم-بینی-در-اردبیل

آیا تورم و کبودی بعد از عمل ترمیم بینی طبیعی است؟

با وجود انکه جراحی ترمیم بینی، در دسته ی جراحی های ترمیمی است، اما مانند جراحی بینی است و بیمار ممکن است اندکی کبودی، تورم و یا دیگر عوارض کوتاه مدت بعد از عمل بینی را تجربه کند. اما میزان کبودی، تورم و دیگر علائم بستگی به پوست بیمار و نوع عمل داشته و در افراد متفاوت است.

جراحی ترمیم بینی چگونه انجام می شود؟

درعمل ترمیم بینی همانطور که گفته شد، ترمیم جزئی در نواحی که نیاز به اصلاح دارد انجام شده به صورتی که قسمت کوچکی از غضروف ممکن است برش داده شود.

در برخی موارد نیز می توان حتی بدون جراحی، ترمیم بینی را انجام داد به صورتی که با تزریق فیلر و دیگر پرکنند ها، مشکلات جزئی بینی را اصلاح می کنند.

جراحی بینی گوشتی چگونه انجام می شود؟

 

چه افرادی نیاز به جراحی ترمیم بینی پیدا می کنند؟

به طور متوسط کمتر از 10 درصد افراد ممکن است در دوره قاهت بعدا ز جراحی بینی متوجه مشکلتی شده باشند، که نیاز به جراحی ترمیم بینی دارند.

مشکلات بعد از عمل بینی

برخی از افراد زمانی که علائمی همچون کبودی، تورم،خونریزی و.. را بعد از عمل بینی تجربه می کنند، نگران می شوند که این علائم ماندگار باشد و گمان می کنند بینیشان فرم دلخواهشان نیست و یا همچنان بزرگ است.

در حالی که فکر این افراد اشتباه است و نتیجه ی حقیقی عمل بینی را باید چندین مدت بعد از عمل بینی دید، تا ورم بینی کاملا بخوابد و بینی فرم اصلی خود را بگیرد، بنابراین در این مواقع نیازی به انجام جراحی ترمیم بینی نیست و با اندکی صبر تمامی مشکلات برطرف خواهد شد.

جراحی ترمیم بینی توسط چه کسانی انجام می شود؟

عمل ترمیمی بینی را هر متخصصی انجام نمی دهد، بلکه پزشک باید مهارت و تبهر داشته باشد تا مشکلات و نواقص ایجاد شده بعد از عمل ترمیم بینی را اصلاح نماید.

افتادگی نوک بینی بعد از عمل بینی

بسیاری از افراد بعد از عمل بینی از این موضوع شکایت دارند، که نوک بینیشان کمی افتاده است و حتی از حالت اولیه افتاده تر شده است. باید بگوییم نوک بینی با گذشت زمان کمی افتاده تر خواهد شد اما این موضوع را جراحی بینی پیش بینی کرده است بنابراین افتادگی نوک بینی به مقدار اندک طبیعی است و در نهایت فرم اصلی و زیبا خواهد داشت.

اما در برخی از افراد افتادگی نوک بینی بسیار شدید است و اصلا از فرم ان راضی نیستند که باید جراحی ترمیم بینی را انجام دهند.

دکتر مسعود انظاری، متخصص گوش،حلق و بینی و جراح بینی در اردیبل هستند، جهت ارتباط و مشاوره با دکتر انظاری با شماره ٠٩٠٣٦٤٣٤٠٠٨ تماس بگیرید و یا اینستاگرام ایشان را دنبال کنید.

 

چه مدت بعد از عمل بینی می توان عمل ترمیمی بینی را انجام داد؟

از متداول ترین سوالات در حوزه جراحی ترمیم بینی، زمان انجام جراحی ترمیم بینی بعد از عمل بینی اولیه است.

به طور متوسط توصیه می شود حداقل یک سال بعد از عمل بینی، جراحی ترمیمی بینی را انجام دهید.

میزان موفقیت عمل ترمیم بینی چه قدر است؟

میزان موفقیت آمیز بودن عمل ترمیم بینی مانند جراحی بینی، به عوامل گوناگونی از جمله: پوست بینی بیمار، مشکلاتی که به دلیل ان جراحی ترمیمی بینی قرار است انجام دهد و در نهایت میزان مهارت و تجربه جراحی بینی بسیار موثر است.

 

 

 

برچسب ها:
مقالات مرتبط
جراحی بینی طبیعی در اردبیل

جراحی بینی طبیعی در اردبیل

قبل از اینکه به توضیحی در مورد جراحی بینی طبیعی بپردازیم باید اشاره کنیم که آنچه چهره را با المان های زیبای...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

تماس با پزشک