دکتر مسعود انظاری 4 تزریقات زیبایی 4 از جراحی لیفت لب بالا چه می دانید؟!
دکتر مسعود انظاری 9 تزریقات زیبایی 9 از جراحی لیفت لب بالا چه می دانید؟!

از جراحی لیفت لب بالا چه می دانید؟!

ممکن است علائم قابل مشاهده تری از پیری را مشاهده کرده باشید و به این فکر کنید که در مورد آن چه کاری می توانید انجام دهید. به غیر از صرف پول زیاد برای کرم های گران قیمت، ممکن است فکر نکنید که می توان کارهای زیادی برای جوانتر نشان دادن شما انجام داد. اما روشی به نام لیفت لب یکی از راه‌های کم کردن سال‌ها از صورت شماست.

با بالا رفتن سن، اثرات گرانش به سمت پایین لب های بالایی ما می کشد، به خصوص برای کسانی که سابقه سیگار کشیدن دارند. لیفت لب با کوتاه کردن مقدار پوست بین انتهای بینی و لب بالایی، پوست بالای لب شما را بالا می‌کشد. این مرور کلی از آنچه باید در مورد لیفت لب بدانید را از دست ندهید.

سانترال لب چیست؟

لیفت لب می تواند لب بالایی را بالا بیاورد و ظاهری جوان تر ایجاد کند که در آن دندان های شما بیشتر دیده شوند. به گفته پاسخ دهندگان با توجه به آماری که نظر سنجی های معتبر در اختیارمان قرار می دهند 92 درصد از افرادی که این نوع جراحی زیبایی را تجربه کرده بودند احساس رضایتمندی داشتند و گفته بودند که انجام این عمل برای شان بسیار مفید واقع شده بود.
لیفت لب بدون نیاز به مراجعه مکرر برای پرکننده های پوستی به مطب، ظاهر لب های پرتر را ایجاد می کند. این روش همچنین قابل تنظیم است، به این معنی که اگر لب پایینی شما به طور طبیعی نازک باشد، پزشک می تواند شکل برجسته تری ایجاد کند یا تعادل بیشتری ایجاد کند.
انواع مختلفی از روش های لیفت لب برای لب بالایی وجود دارد. اکثر جراحان به ندرت این روش ها را انجام می دهند، بنابراین برای جلوگیری از ایجاد اسکار ناخوشایند در بیماران خود در انجام آن ها تردید دارند. اشکال قدیمی‌تر لیفت لب بر بلند کردن لب در مرز لب‌های قرمز متمرکز بود. این باعث می‌شود که لبه‌ای با وضوح ضعیف و نیازی بی‌پایان به آرایش داشته باشند.
تکنیک های جدیدتری اخیراً پدیدار شده اند که بهتر می توانند ظاهر لب و دهان بالایی را بهبود بخشند. روش هایی مانند لیفت لب گوشه ای در بیماران مسن تر برای بلند کردن گوشه های دهان با احتیاط استفاده می شود.

فرآیند جراحی لیفت لب بالا چگونه پیش می رود؟

در مورد جراحی های زیبایی، لیفت لب برای شما نسبتاً ساده است. این عمل در مطب و با بی حسی موضعی انجام می شود و این عمل 45 دقیقه تا یک ساعت طول می کشد. هر گونه اسکار جراحی به خوبی زیر بینی پنهان می شود.
با این حال، اگرچه این یک روش نسبتاً سریع است، انتظار می‌رود که به زمان بهبودی نیاز داشته باشد. حدود یک هفته برای بهبودی نیاز دارید و پس از آن برای برداشتن بخیه‌ها به مطب برمی‌گردید. شما نمی خواهید برای چند هفته اول هیچ جلسه عکسی را برنامه ریزی کنید، اما به طور قابل توجهی بهبود خواهید یافت.
بلافاصله بعد از عمل می‌توانید برخی از نتایج را مشاهده کنید، اگرچه مشهودترین نتایج پس از حدود سه ماه ظاهر می‌شوند. به یاد داشته باشید که به عنوان یک روش دائمی، دوره بهبود اولیه ارزش کمی صبر کردن را دارد.
اگر سیگاری فعال هستید و در طول دوره بهبودی تمایلی به ترک سیگار ندارید، ممکن است کاندیدای مناسبی برای لیفت لب نباشید. افراد دیگری که ممکن است کاندیدای خوبی نباشند عبارتند از کسانی که دارای سایر شرایط سلامتی مانند دیابت، شرایط لخته شدن خون یا تبخال دهان هستند.
بهترین راه برای اینکه بفهمید پوست کافی بین بینی و لب بالایی خود دارید یا نه این است که یک جلسه مشاوره تعیین کنید.

نام و نام خانوادگی
ایمیل
موضوع
متن پیام
The form has been submitted successfully!
There has been some error while submitting the form. Please verify all form fields again.

مزایا جراحی لیفت لب بالا

نتیجه نهایی لیفت لب ظریف است، اما فواید آن قابل توجه است. چندین تغییر تقریباً بلافاصله مشاهده می شود:
1. کوتاه شدن طول لب بین بینی و دهان
2. افزایش نمایان شدن دندان
3. افزایش حسی در دهان
4. کوتاه شدن طول درک شده قسمت پایین میانی صورت
5. چرخاندن کمان کوپید به سمت بالا – ورژن لب
6. افزایش حجم لب صورتی و سفید
7. بهبود خطوط و چین و چروک خون رژ لب
8. بهبود جزئی گوشه های دهان
9. لب ها و پایین صورت را جوان تر نشان می دهد
10. بهبود با جبران تعادل مشاهده شده در بیماران با ظاهر شبیه به اطراف دهان
12. کاهش نیاز به فیلرها

مزایا جراحی لیفت لب بالا

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای انجام این جراحی هستند؟

همه جراحی های زیبایی برای همه مناسب نیستند. اگر پوست کافی بین بینی و لب بالایی خود دارید، لیفت لب ممکن است برای شما مناسب باشد. بیماران مسن تر ممکن است این روش را به دلیل اثرات ضد پیری آن ترجیح دهند، در حالی که بیماران جوان تر از جایگزین هایی برای لب های بیش از حد حجیم ایجاد شده توسط فیلرها استقبال می کنند.
انواع مختلفی از لیفت لب وجود دارد، اما رایج ترین آنها اغلب لیفت “سانترال” نامیده می شود. طول پوست بین بینی و لب بالایی را کوتاه می کند. انواع دیگر لیفت لب حتی می تواند شامل بالا آوردن گوشه های دهان باشد تا لبخند دائمی تری داشته باشید.

دوران نقاهت پس از جراحی سانترال لب


با انجام این عمل گوشه‌های دهان کمی بالا می‌رود و زیبایی صورت را هنگام لبخند زدن و حتی بدون لبخند دو چندان می‌کند. به طور معمول، بهبودی پس از عمل لیفت لب بالا بین پنج تا هفت روز زمان می‌برد. در این مدت زمان باید کم صحبت کنید و نباید به محل جراحی فشار وارد کنید. پس از اتمام این مدت، به سرعت بهبود می‌یابید و بعد از گذشت دو یا سه ماه ورم لب و صورتتان بسیار کمتر می‌شود.

بهترین جراح لیفت لب کیست؟

پاسخ به این را فقط می توان با تحقیق در مورد پزشکان در منطقه یافت. هنگام تجزیه و تحلیل عکس های نمونه کار ها باید به چند چیز توجه کنید. اگرچه انجام این روش آسان‌تر و حتی انجام آن آسان‌تر است، اما تفاوت‌های ظریف زیادی وجود دارد که فقط جراحان مجرب در زمینه لیفت لب واقعاً از آنها قدردانی می‌کنند. حتما تا حد امکان عکس های قبل و بعد را آنالیز کنید.
اگر نمی توانید روی عکس یا خط برش بزرگنمایی کنید، مراقب باشید. لب ها و برش ها همگی باید به وضوح و با وضوح بالا نشان داده شوند. ظاهر سوراخ های بینی و نوک بینی را تجزیه و تحلیل کنید. اگر تغییری را که می‌بینید دوست ندارید، ممکن است در آینده مشکل ایجاد کند. در نهایت، مطمئن شوید که آیا جراح این عمل را روی بیماران پیر و جوان انجام می دهد یا خیر. اگرچه این امر خلاف واقع است، اما به دست آوردن نتیجه ای بدون اسکار در یک بیمار جوان تر دشوارتر است.

هر اندازه که اطلاعات خود را در مورد مراقبت‌های قبل و بعد از عمل بیشتر کنید، یقینا برای رسیدن به نتیجه مناسب آمادگی بالاتری خواهید داشت.

توصیه‌های پزشک پیش از انجام عمل به شما کمک تا برای یک جراحی راحت و مطمئن آماده باشید و تمامی لوازم مورد نیاز را یکجا جمع کنید. به توصیه های زیر به دقت توجه کنید:

 1. از استعمال هرگونه دخانیات حداقل دو هفته پیش از عمل، پرهیز کنید.
 2. از مصرف هرگونه نوشیدنی‌ الکلی، ۴۸ ساعت پیش از عمل خودداری کنید.
 3. دو هفته پیش از عمل مصرف آسپرین را قطع کنید.
 4. در صورتی که سابقه هرگونه بیماری خاصی دارید، حتما آن را با پزشکتان در میان بگذارید.
 5. 5.    12ساعت قبل از عمل، از خوردن هر گونه خوراکی یا مایعات خودداری کنید.
 6. برای بعد از عمل، لباسی گشاد و راحت آماده کنید، تا براحتی بتوانید آن را بپوشی
 7. در صورتی که پیشینه تبخال دهانی داشته‌اید، حتما آن را با پزشک معالجتان در میان بگذارید.

مراقبت‌های لازم برای پس از عمل

مطلع بودن از مراقبت‌های پس از عمل لیفت لب بالا، به بیمار کمک می‌کند تا به نتیجه مطلوبی که مدنظر دارد برسد. همچنین انجام صحیح مراقبت‌های پس از عمل باعث می‌‌‌‌‌شود احتمال بوجود آمدن مشکلات مختلف کاهش پیدا کند.

بررسی مراقبت‌های موردنیاز بعد از جراحی لیفت لب بالا:

 1. پس از عمل جراحی، مخصوصا در 48 ساعت اول حتما استراحت کافی داشته باشید.
 2. تخت خواب‌تان باید با چند بالشت، شیب دار شود و به حالتی که هیچ گونه فشاری به محل جراحی وارد نشود.
 3. به مدت یک ماه از انجام فعالیت‌ها یا ورزش‌های سنگین دوری کنید.
 4. تا زمانی که محل بخیه‌ها بهبود یابند، باید از تحت فشار قرار گرفتن یا خم شدن صورتتان پرهیز کنید.
 5. حتما از بالم لب یا روغن‌های طبیعی تحت نظر پزشک معالج برای جلوگیری از فشار و کشیدگی لب‌ها استفاده کنید.
 6. زمانی که می‌خواهید مسواک بزنید، تا می‌توانید از فشار آوردن به محل جراحی خودداری کنید و از مسواک‌های کوچک استفاده کنید.
 7. برای شستشو یا پانسمان کردن محل جراحی، مطابق دستور پزشکتان عمل کنید.
 8. به مدت یک ماه نباید روی صورتتان بخوابید، از فشار آوردن به هر قسمت از صورت خودداری کنید.
 9. به هیچ وجه تا زمانی که بهبودی کامل حاصل نشده است از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی خودداری کنید.

هزینه جراحی لیفت لب چقدر است؟

از جمله متداول‌ترین سوالاتی که در مورد این عمل جراحی می‌شود، هزینه عمل جراحی است. اما بطور کلی هزینه معینی برای چنین عمل‌هایی نمی توان در نظر گرفت. هر پزشک جراح متخصصی، براساس تجربه خود و مهارتی که در انجام  تکنیک‌های جراحی مختلف دارد، قیمتی را به بیماران اعلام می‌کند. محل انجام عمل، نوع عمل جراحی، شرایط خاص عمل، مهم‌ترین عوامل تعیین کننده قیمت عمل جراحی لیفت لب هستند. اما علاوه بر این‌ها، با انجام این عمل برای همیشه لب‌هایی زیبا و برجسته دارید که هیچ احتیاجی به ترمیم سالیانه، تزریق چربی و ژل ندارد. می‌توان گفت همین دلایل برای انجام عمل لیفت لب بالا کافی است.

لیفت لب بالا دندان‌ها را زیباتر نشان می‌دهد

می‌توانید فاصله بین لب و بینی تان را با عمل لیفت لب بالا کمتر کنید و لب بالا را پر کنید و اینگونه دندان‌های بالایی بیشتر نمایان می‌شوند. توجه داشته باشید که این روش بیشتر از تزریق فیلر می‌تواند موثر باشد. زیرا با تزریق فیلر، لب‌ها پرتر نشان داده می‌شوند اما دید دندان‌ها کاهش می‌یابد. اما با لیفت لب بالا دندان هایتان بیشتر و زیباتر دیده می شوند.

نتیجه گیری

برای انجام این نوع عمل جراحی که می تواند تغییرات شگفت انگیزی در چهره تان ایجاد کند از بهترین جراح لیفت لب در شهر محل سکونت تان کمک بگیرید تا بعد از عمل به نتیجه مطلوب و دلخواه تان برسید در غیر این صورت ممکن است خسارات جبران ناپذیری به زیبایی و سلامتی تان وارد شود و مشکلات فراوانی گریبان گیرتان گردد.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
سیر تا پیاز تزریق ژل به لب

سیر تا پیاز تزریق ژل به لب

بزرگ‌کردن یا بزرگ‌کردن لب یک عمل زیبایی است که برای حجیم‌تر نشان دادن لب‌ها استفاده می‌شود. از پرکننده های...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − سه =

تماس با پزشک