دکتر مسعود انظاری 4 جراحی بینی 4 هزینه عمل بینی در اردبیل
مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
دکتر مسعود انظاری 9 جراحی بینی 9 هزینه عمل بینی در اردبیل

هزینه عمل بینی در اردبیل

مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

هزینه عمل بینی در اردبیل

شاید همه ما یک بار به فکر انجام جراحی بینی افتاده باشیم، اما نگرانی هایی قبل از انجام عمل بینی وجود دارد که منجربه درنگ برای تصمیم قطعی جراحی زیبایی بینی می شود، سوالاتی از این قبیل در ذهن می آید: آیا جراحی بینی عوارض دارد؟ هزینه جراحی بینی چه قدر است؟ عمل بینی با کدام روش بهتر است انجام گیرد؟ و هزاران سوال دیگر که در ذهن بسیاری از افراد بدون پاسخ است، برای کسب اطلاعات کافی قبل از انجام عمل بینی ادامه مطلب را با سایت دکتر مسعود انظاری همراه باشید.

هزینه-جدید-عمل-بینی-در-اردبیل

هزینه ی بینی بدون نقص

تمایل داریم بینی خوش فرم و بدون نقصی داشته باشیم و برای رسیدن به این هدف لازم است جراحی بینی انجام دهیم، اما از ولین نگرانی ها که به سراغمان خواهد آمد، میزان هزینه ی عمل بینی است. چه میزان برای انجام عمل بینی باید هزینه کنیم؟ آیا در انواع روشهای جراحی بینی هزینه متفاوت می شود؟ و… در ادامه مطلب نکات مهمی بیان می شود که قبل از انجام جراحی بینی باید بدانید تا در زمان تعیین هزینه نهایی برای عمل بینی، مراقبت این موارد باشید.

بیشتر بخوانید
تیپ پلاستی در اردبیل

جراحی زیبایی بینی چگونه انجام می شود؟

به طور کلی در فرآیند جراحی بینی، اصلاحاتی در استخوان و غضروف بینی انجام شده  و همچنین مشکلات ونواقصی که وجود دارد نیز برطرف خواهد شد. در طی جراحی بینی، تغییر فرم نوک بینی، تغییر زاویه بینی، تغییر اندازه بینی، از بین بردن پولیپ بینی و رفع مشکلات تنفسی و.. انجام خواهد شد.

  جراحی بینی گوشتی مردانه

اهداف جراحی بینی

جراحی بینی ممکن است به دلایل گوناگونی انجام گیرد، مهم ترین و رایج رین عللی که افراد اقدام به جراحی بینی می کنند، از نظر زیبایی شناسی است و در این هدف، افراد قصد دارند بینی خود را کوچک، باریک و.. کنند.

اما ممکن است جراحی بینی به منظور درمان و رفع مشکلات انجام گیرد، بسیار ی از افراد به دلیل شکستگی بینی، پولیپ بینی، سینوزیت، حساسیت هایی که به علت مشکلات بینی ایجاد شده و.. جراحی بینی را انجام می دهند.

محدودیت سنی برای انجام عمل بینی

اینکه آیا انجام جراحی بینی محدودیت سنی دارد یا خیر بستگی به علت انجام جراحی بینی دارد، برای مثال اگر کودکی دچار شکستگی بینی با توجه به تشخیص پزشک ممکن است نیاز باشد سریعا جراحی بنیی را انجام دهد و یا برخی از افراد مشکلات حاد تنفسی داشته م روز به روز این مشکل گسترش می یابد، بنابراین توصیه می شود سریعا اقدامات درمانی را انجام دهند.

اما گاهی اوقات جراحی بینی به علل دیگری مانند زیبایی انجام می وشد که در این زمان پزشکان توصیه می کنند بیمار حداقل رشد کافی استخوان های بینی اش انجام شده باشد.

بیشتر بخوانید
دکتر برای عمل بینی در اردبیل

عوارض جراحی بینی

همانطور که در مقدمه مقاله ذکر شد، برخی از افراد طبق شنیده ها از عوارض بعد از جرای بنیی هراس دارند، مسلما یک جراحی عوارض طبیعی را در بر دارد، اما تنها به خاطر ترس ناشی از آن نمی توان هر جراحی را به تعویق انداخت زیرا اکثر مشکلاتی که بعد از جراحی ایجاد می شود، با رعایت برخی از اصول به حداقل رسانیده شده و یا به کلی ایجاد نمی شوند.

رایج ترین عوارض بعد از جراحی بینی

  • مشکلات تنفسی
  • خونریزی
  • بی حسی در بینی و اطراف آن
  • بینی نامتقارن
  • سردرد و یا تهوع
  • کبودی

عوارضی که نام برده شد، مانند: کبودی، درد، تهوع و.. در روزهای ابتدایی بعد از جراحی بینیی به مرور از بین می رود، اما مشکلات مانند نامتقارن بودن بینی و عدم رضایت از فرم بینی، به مهارت پزشک بستگی دارد بنابراین اگر برای جراحی زیبایی بینی ، به بهترین جراحی بینی مراجعه کنید طبیعتا این عارضه به کلی ایجاد نخواهد شد.

قبل از هر چیزی ابتدا باید اطلاعات کلی درباره جراحی بینی بدست اوریم، از اینکه جراحی بینی چیست و چگونه انجام می شود، ممکن است کسب آگاهی لازم درباره فرآیند عمل بینی کمک شایانی به کاهش نگرانی های رایج قبل از عمل بینی باشد. دکتر مسعود انظاری، جراح بینی در اردبیل
تلفن تماس: ٠٩٠٣٦٤٣٤٠٠٨ – اینستاگرام

 

هزینه جراحی بینی

اغلب بیماران قبل از معاینه و انجام بررسی های کامل و تعیین نوع جراحی بینی، به دنبال یافتن هزینه دقیق جراحی بینی هستند، اما باید بدانید برای تعیین هزینه دقیق یک جراحی بینی خوب باید پزشک اطلاعات و بررسی های کافی را انجام داده باشد و همینطور برای تعیین هزینه عوامل دیگری همچون: محلی که جراحی بینی انجام می شود، جراح بینی و…نیز موثر هستند.

بیشتر بخوانید
جراحی بینی طبیعی در اردبیل

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 18 =

Call Now Buttonتماس با پزشک